• Pouze online

Auto Box Thule Pacific 600

85,00 Kč
S DPH
Box je vybaven centrálním zamykáním, otevíráním z pravé strany pomocí pružinového mechanismu Dual Force a jednoduchým uchycovacím systémem Fast Grip. Hmotnost boxu je 13 kg.
 
Objem: 310 L
Rozměry: 190x63x39 cm.
Nosnost: 50 kg. 
Cena je 85 Kč na den + vratná kauce 3000 Kč
( 70 Kč bez dph)

Střešní box Thule Pacific 600  s celkovým objemem 310 litrů nabízí pohodlné cestování s dostatkem prostoru pro uložení zavazadel. Nenechávejte doma důležité věci pro cestu k moři nebo na hory jenom proto, že už vám v kufru auta nezbylo místo. Box si v zimě poradí také s lyžemi a snowboardem.

Jednoduchý a praktický prostor

Speciální povrchová úprava materiálu víka dodala boxu lepší vzhled. Praktická šedá s antracitovým sníženým dnem slouží menšímu odporu vzduchu, takže vás box nebude brzdit. Výrobce nehledal žádné kudrlinky a při designování boxu vsadil na jednoduchost a praktičnost. Střešní nosič můžete bezpečně uzamknout a nebát se otevření při jízdě.

Základní parametry:

Maximální zátěž boxu činí 50 kilogramů

Do boxu se vejdou zavazadla o objemu 310 litrů

Vnější rozměry nosiče jsou 190 × 63 × 39 cm

Uvnitř boxu je prostor o rozměrech 185 × 55 cm

Vyražte v zimě na lyže s celou rodinou

Do boxu pohodlně uložíte až 6 párů lyží anebo 4 snowboardy.

(Upozornění: maximální délka lyží je 175 cm).

Výrobek se zúčastnil vekého testu střešních boxů pořádaného prestižním automotoklubem ADAC. Ten podrobil boxy zkouškám v těchto kategoriích: design, manipulace, jízdní vlastnosti a CityCrash. Thule Pacific z testu vzešel jako jednoznačný vítěz. ADAC ocenil zejména výborné jízdní vlastnosti vozidla s boxem na střeše, voděodolnost, design a pevnou konstrukci. 

Na cestu během pár minut

Instalace střešního boxu nikdy nebyla jednodušší. Díky patentovanému systému Fast-Grip zvládnete box upevnit jednou rukou. I při vyšších rychlostech přitom bude držet jak přibitý!

Snadné upevnění bez nářadí

Patentované řešení Fast-Grip pro snadné upevnění boxu. Montážní hlavice jednoduše prostrčíte uvnitř boxu a otáčením růžice utáhnete okolo nosných tyčí. Vhodný pro nosné tyče široké až 90 mm.

Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí.

Otevírání a zavírání víka je hračka

Patentovaný pružinový systém Dual-Force poskytuje snadnou manipulaci a usnadňuje otevírání a zavírání víka boxu. Díky tomu bude práce s boxem hračkou i pro drobnou ženu.

Německý institut TÜV tento výrobek otestoval a schválil, tudíž splňuje přísné evropské normy. Produkt také uspěl v testech bezpečnosti CityCrash.

Parametry

Váha
13Kg
Obsah
310L
Nosnost
50Kg